Si noi suntem fani "Pipo". Sa ne arati papadia. Sigur va iesi frumoasa.
foarte interesant, n-am cumparat revista asta pana acum.Multumesc de recomandare!
Multumesc si eu de idee! Am sa caut revista! Chiar nu se vede diferenta intre papadii:))
Iar cand se ispraveau zilele ospatului lor trimitea Iov si ii curata pe ei. (Iov 1.4) Aceasta e cea mai mare dovada de iubire. De aceea si ...
Si noi suntem fani "Pipo". Sa ne arati papadia. Sigur va iesi frumoasa.
RăspundețiȘtergerefoarte interesant, n-am cumparat revista asta pana acum.Multumesc de recomandare!
RăspundețiȘtergereMultumesc si eu de idee! Am sa caut revista! Chiar nu se vede diferenta intre papadii:))
RăspundețiȘtergere